Komentarze

Jarosław
09.07.2024 12:45:03
Polecam kursy. Po 30 latach od zakończenia szkoły zdawałem maturę. Pan Tomasz przekonał mnie w rozmowie telefonicznej, że ma świetnych prowadzących zajęcia i zapisałem się.
Panie prowadzące zajęcia robią to z dużym zaangażowaniem, im zależy żeby kursant zdał maturę. Szczególnie dziękuję Pani Dorocie (j. polski); Pani Teresie (j. rosyjski) i Pani Izie (matematyka). Maturę zdałem polski na 77 %, rosyjski 65%, matematyka 61%, a ustny polski na 80% i rosyjski na 60%. Dziękuję paniom za waszą pracę i serce które w nią wkładacie, bo to daje świetne rezultaty. Jeśli kursant dołoży troszkę swojej pracy zda maturę.
Jeszcze raz dziękuję i szczerze polecam kursy organizowane przez firmę.
Marcin
17.06.2024 08:50:38
Polecam tę szkołę, a szczególnie Pana Tomasza, który uczy języka niemieckiego. W pół roku przygotował do matury od zera. Matura zdana na 50% pisemna i ustna na 73%. Polecam!
Ania
03.06.2024 19:48:49
Córka uczestniczyła w bieżącym roku szkolnym w kursie przygotowującym do matury z historii sztuki. Wprawdzie matura dopiero za rok, ale już teraz wiemy, że był to naprawdę trafiony wybór. Prowadząca, Pani Paulina - zaangażowana, merytoryczna, profesjonalna, ogrom przekazanej wiedzy, a notatki - na najwyższym poziomie. Mamy nadzieję na dobrze zdaną maturę z tego przedmiotu :) Polecam serdecznie!
Karina
22.05.2024 15:23:57
Dziękuję państwu uprzejmie za współpracę! Szkoła jest niesamowita oraz prowadzący nauczyciele! Polecam z całego serca Panią Dorotę od języka polskiego oraz panią Teresę Mrożek od rosyjskiego! Naprawdę niesamowite podejście do ucznia! Dzięki Pani Teresie zdałam maturę ustną z języka rosyjskiego na 100%. Pani Dorota zapewniła mi kompleksowe przygotowanie do matury z polskiego, myślałam że nie zdam.. Jeszcze raz dziękuję! Pozdrawiam z całego serca!
Barbara
21.09.2023 15:07:19
Polecam kursy w Forberg z kursów tych korzystała starsza córka i zdała maturę na wysokim poziomie. TERAZ zapisałam po raz kolejny młodsza córkę.

Wyraź swoją opinię!

Zachęcamy do pozostawienia komentarza z wrażeniami z naszych zajęć.

pole wymagane
pole wymagane
Czytaj więcej.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest FORBERG, siedziba: 40-091 Katowice, ul. Piotra Skargi 6A.