Komentarze

Ania
03.06.2024 19:48:49
Córka uczestniczyła w bieżącym roku szkolnym w kursie przygotowującym do matury z historii sztuki. Wprawdzie matura dopiero za rok, ale już teraz wiemy, że był to naprawdę trafiony wybór. Prowadząca, Pani Paulina - zaangażowana, merytoryczna, profesjonalna, ogrom przekazanej wiedzy, a notatki - na najwyższym poziomie. Mamy nadzieję na dobrze zdaną maturę z tego przedmiotu :) Polecam serdecznie!
Karina
22.05.2024 15:23:57
Dziękuję państwu uprzejmie za współpracę! Szkoła jest niesamowita oraz prowadzący nauczyciele! Polecam z całego serca Panią Dorotę od języka polskiego oraz panią Teresę Mrożek od rosyjskiego! Naprawdę niesamowite podejście do ucznia! Dzięki Pani Teresie zdałam maturę ustną z języka rosyjskiego na 100%. Pani Dorota zapewniła mi kompleksowe przygotowanie do matury z polskiego, myślałam że nie zdam.. Jeszcze raz dziękuję! Pozdrawiam z całego serca!
Barbara
21.09.2023 15:07:19
Polecam kursy w Forberg z kursów tych korzystała starsza córka i zdała maturę na wysokim poziomie. TERAZ zapisałam po raz kolejny młodsza córkę.
Aneta
09.09.2023 07:19:33
Szkole Forberg polecam każdemu , kto chce przystąpić do matury po wieloletniej przerwie. Miałam przerwy ponad 20 lat, zapisałam się na zajęcia, ale podeszłam do tego sceptycznie, myśląc że to nie może się udać. Młodzież uczy się 4-5 lat a my mamy 7 miesięcy żeby to wszystko ogarnąć . Myślę , spróbuje...nic nie mam do stracenia . Zajęcia odbywały się w każdą sobotę. Pani z polskiego i
matematyki to niesamowite kobiety , kobiety z pasją , zaangażowane , cierpliwe. Przekaz informacji przez te panie był czysty, przejrzysty, nie można było lepiej trafić . Te panie to nauczycielki z prawdziwego zdarzenia, dlatego bardzo, bardzo im dziękuję , reasumując do matury w tym roku podeszłam z sercem w gardle i trzęsącymi się dłońmi , ale zdałam . Procentowo wcale nie mało , po ogłoszeniu wyników czułam się jakbym zdobyła sam szczyt Mount Everest. Łzom szczęścia nie było końca . Każdemu kto się zastanawia czy da radę mówię...dasz ! Mam 45 lat , dałam radę , Ty też dasz , ja idę dalej :) życzę wszystkim powodzenia bo Matura to bzdura :)
Aneta
04.09.2023 17:01:51
Gorąco polecam .Miałam przyjemność uczestniczyć w zajęciach w zeszłym roku. W maju zdałam maturę po ponad 20 latach przerwy w nauce. Uczęszczałam na kursy z j.polskiego, matematyki i j. angielskiego. Kadra profesjonalna, gdybym miała takich nauczycieli w liceum dawno miałabym maturę. Matematyka dzięki Pani Beacie już nie jest dla mnie czarną magią, dziękuję .

Wyraź swoją opinię!

Zachęcamy do pozostawienia komentarza z wrażeniami z naszych zajęć.

pole wymagane
pole wymagane
Czytaj więcej.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest FORBERG, siedziba: 40-091 Katowice, ul. Piotra Skargi 6A.